دانلود آلبوم تجربه کن شادمهر عقیلی

دانلود آلبوم تجربه کن با صدای شادمهر عقیلی

دانلود آلبوم شنیدنی و زیبای تجربه کن کاری از شادمهر عقیلی دانلود با کیفیت 320 به صورت یک جا و تک، با پخش آنلاین و اطلاعاتی درباره این آلبوم

تجربه کن نام یک آلبوم موسیقی اثر شادمهر عقیلی، هنرمند ایرانی است که در سبک پاپ تهیه شده و دارای ۸ ترانه است. این آلبوم بعد از چهار سال در ۲۰ آذر ۱۳۹۵ و از سوی کمپانی آونگ میوزیک منتشر گردید.

Download New Album ShadmehrAghili – Tajrobeh Kon

آلبوم تجربه کن شادمهر عقیلی

 

دانلود آهنگ های آلبوم تصویر شادمهر عقیلی با کیفیت 320

 

دانلود کل آلبوم به صورت یک جا در فایل فشرده

 

دانلود Download

دانلود به صورت تکی

 

1. تجربه کن

دانلود


2. همیشگی

دانلود


3. تنهاییام

دانلود


4. غرور

دانلود


5. عقل و عشق

دانلود


6. ادامه میدمت

دانلود


7. تکرارم نکن

دانلود


8. روز سرد

دانلود

توضیحاتی در مورد آلبوم تجربه کن شادمهر عقیلی

  • امیر فرشباف رابط بین شادمهر و تیم آلبوم می‌باشد و به همراه بهداد کاموری تهیه‌کننده این آلبوم می‌باشند. تنظیم تمامی قطعه‌ها را بجز «تکرارم نکن» که شادمهر آن را تنظیم کرده‌است، سعید زمانی و میلاد هاشمی انجام داده‌اند که در آن‌ها انواع سازهای زهی استفاده شده‌است.
    قطعه‌های «تجربه کن» و «همیشگی» قبل از انتشار آلبوم به همراه موزیک ویدئو منتشر شدند و ویدئو قطعه «ادامه میدمت» بعد از انتشار آلبوم پخش شد. همچنین ورژن دوم موزیک ویدئو تجربه کن به نام ورژن طرفداران که با ویدئوهای ارسالی طرفداران شادمهر از لب خوانی این آهنگ ساخته شده بود منتشر شد و مورد توجه قرار گرفت. موزیک ویدئو «روزسرد» نیز در ۱۰ فروردین سال ۹۶ پخش شد که با تنظیمی به صورت آنپلاگد و آکوستیک و متفاوت از نسخه آلبوم همراه بود.
    در نظرسنجی ای که در کانال تلگرام شادمهر انجام شد قطعه «روز سرد» با ۳۷ درصد آرای طرفداران شادمهر به عنوان محبوب‌ترین و بهترین آهنگ این آلبوم انتخاب شد. قطعه‌های «همیشگی»، «تجربه کن»، «تنهاییام»، «ادامه میدمت»، «تکرارم نکن»، «عقل و عشق» و «غرور» در رتبه‌های دوم تا هشتم قرار گرفتند.
    طبق نظر سنجی سایت رادیو جوان و سایت ویکی صدا آلبوم تجربه کن به عنوان بهترین آلبوم سال ۱۳۹۵ انتخاب شد.
    میکس و مستر کلیه قطعات این آلبوم توسط محمد فلاحی انجام شده است.

دانلود دیگر آهنگ های شادمهر عقیلی

دیگر آهنگ ها